Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Підписано Меморандум про співробітництво між Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого, Благодійним фондом пам’яті Романа Ратушного та юридичною фірмою Avellum

25 березня 2024 року Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, Благодійний фонд пам’яті Романа Ратушного та юридична фірма Avellum уклали Меморандум про співробітництво.

Підписання відбулося у дистанційному форматі за участю ректора Університету Анатолія Гетьмана, декана факультету міжнародного та європейського права Ігоря Самощенка, керуючого партнера Avellum Миколи Стеценка.

Меморандум є результатом успішного партнерства сторін протягом 2023/2024 навчального року у звʼязку із запровадженням в Університеті Стипендії імені Романа Ратушного, та засвідчує готовність надалі співпрацювати в межах освітньої, наукової та просвітницької діяльності.