Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > 29 лютого 2024 року укладений меморандум про співробітництво між Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого та адвокатським об’єднанням «ART DE LEX Group».

Підпис меморандуму засвідчили проректор з науково-педагогічної роботи та стратегічного розвитку Юрій Барабаш та керуючий партнер адвокатського об’єднання «ART DE LEX Group» Юлія Бойко.

Укладення меморандуму має стратегічне значення для підвищення якості теоретичної й практичної підготовки юристів та забезпеченні їх працевлаштування. У межах укладеного меморандуму передбачено організацію таких освітніх заходів, як практичні семінари, відкриті лекції, гостьові лекції, тренінги тощо, що сприятиме адаптації знань та навичок здобувачів до практичних викликів  сьогодення у сфері правозастосування.

Актуальність укладення меморандуму та розвиток партнерських відносин із органами адвокатського самоврядування, адвокатськими об’єднаннями, адвокатами, що здійснюють індивідуальну адвокатську діяльність обумовлена розширенням баз практики на факультеті адвокатури, забезпечення студентів 2,4 та 5 курсів проходження ознайомчої та виробничої практики й стажування у процесі виконання навчального плану студентами.

Одним із напрямків співпраці визначено організацію студентських практик, стажувань та працевлаштування студентів, що передбачатиме поглиблення набутих теоретичних знань у практичній площині здійснення професійної юридичної діяльності, підвищення комунікативних, організаторських, творчих здібностей студентів, розвиток інших ключових навичок, а також  сприятиме інтеграції здобувачів у професійне середовище практикуючих юристів та забезпеченні їх працевлаштування.

Реалізація напрямків співробітництва у рамках укладеного меморандуму спрямована й на проведення спільних наукових досліджень, що дозволить поєднати академічний потенціал Університету з практичним досвідом та експертизою адвокатів для здійснення спільних дослідницьких проєктів у юридичній галузі.

Після засвідчення меморандуму підписами, Юлія Бойко провела практичний семінар для студентів факультету адвокатури на тему «Успішний адвокат – хто він? Виклики та реалії сьогодення».

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого висловлює щиру вдячність Юлії Бойко та всьому адвокатському об’єднанню «ART DE LEX Group» за виявлену довіру та можливість реалізації спільних зусиль на шляху розвитку юридичної освіти, правової науки та посиленні практичної складової у процесі підготовки висококваліфікованих фахівців у сфері права.