Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > 17 квітня 2024 року в межах Спартакіади Університету відбулося міжфакультетське змагання з баскетболу

В Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого відбулась щорічна Спартакіада Університету з баскетболу.

Змагання відкрив проректор з навчально-виховної роботи та соціального розвитку Олексій Сергійович Нестерович. Він  підкреслив, що для майбутніх юристів однією з найважливіших професійних компетенцій є комунікативна компетенція, котра активно розвивається й через ігрові види спорту; і побажав перемоги всім.На перший погляд, у змаганнях усі не можуть перемогти. Але якщо трактувати феномен перемоги як досягнення свого особистого найкращого результату, то перемогти може кожний.

В змаганнях взяли участь понад 50 учасників, які представляли команди 6 факультетів.

Захоплюючим та цікавим видався фінал змагань, в якому боролися збірні команди  Факультету юстиції та Факультету міжнародного та європейського права. Обидві команди виявили справжню волю до перемоги. Кожен спортсмен проявив неймовірну відданість, вміння та витримку, борючись за кольори свого факультету. Але не зважаючи на рівну гру/, з мінімальною різницею 25:24, перемогу виборов Факультет юстиції, а 2 почемне місце посів Факультет міжнародного та європейського права. В грі за третє місце перемогу здобув Факультет  приватного права та підприємництва.

Вітаємо переможців та всіх учасників за відмінні досягнення!  Щиро дякуємо всім, хто брав участь в цих грандіозних змаганнях. Бажаємо вам всім подальших успіхів та перемог у майбутніх змаганнях, навчанні та науковій діяльності!