Шановні студенти – майбутні юристи незламного Харкова

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Шановні студенти – майбутні юристи незламного Харкова

Акціонерне товариство «Українські енергетичні машини», лідер в галузі енергетичного машинобудування, запрошує до своєї команди амбітних та сміливих юристів – початківців, яким небайдужа доля Харкова та його виробничо-наукового потенціалу.

Пропонуємо Вам пройти практику (стажування) в юридичному управлінні підприємства, а може й приєднатися до нашої команди.

Наші юристи не один раз входили до рейтингів кращих юридичних підрозділів України.

Під час стажування Ви отримаєте корисний досвід договірної роботи, ведення цивільних, господарських та адміністративних справ, вирішення трудових спорів тощо.

Ми гарантуємо професійну підтримку від наших спеціалістів.
Ви на практиці зможете відпрацювати необхідні навички, отримати корисні знання та покращити свої професійні скіли.

Чекаємо на Вас!

Якщо тебе зацікавила дана можливість реєструйся та подавай свою кандидатуру