uk0 800 311 777 - Служба підтримки вступника

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Спорт та культура > Владислава і Марина Алексєєви (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, 3 курс) вибороли три золоті та одну срібну медалі на чемпіонаті Європи з водних видів спорту

Змагання відбулися 10-16 травня у Будапешті. Це перший міжнародний старт після березня 2020 року, оскільки через пандемію коронавірусу багато змагань відклали.

Владислава і Марина Алексєєви у складі збірної України із синхронного плавання вибороли три золота  – у хайлаті,комбінації  і  довільній програмі. Також вони посіли друге  місце у технічній програмі.

Вітаємо дівчат та бажаємо нових перемог!