Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Судові дебати > Команда студентів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого – срібний призер National Criminal Law Moot Court Competition!

National Criminal Law Moot Court Competition – судові змагання, які відбулись 15-16 травня у м. Києві та спрямовані на поглиблення практичних навичок і знань студентів у сфері кримінального права.
Організатором змагань виступив локальний осередок міжнародної організації ELSA Kyiv у партнерстві з Вищим антикорупційним судом.

Під час моделювання судових засідань студенти представляли позиції сторони обвинувачення та захисту у кримінальних провадженнях щодо корупційних злочинів та злочинів у сфері обігу наркотичних засобів. Оцінювали вміння студентів-правників адвокати, прокурори, представники НАЗК та помічники суддів Вищого антикорупційного суду.

2 місце посіла команда Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого у складі Ярослава Морозова (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 3 курс), Владислава Габідулліна (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 3 курс) та Андрія Ткачука (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 3 курс). Тренер команди – випускниця Національного юридичного університету, помічниця судді Вищого антикорупційного суду Мадіна Туваклієва.

Вітаємо призерів та бажаємо нових досягнень!