В Університеті урочисто відкрили обласну студентську спартакіаду

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Спорт та культура > В Університеті урочисто відкрили обласну студентську спартакіаду

В Палаці студентів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого відбулося відкриття обласних спортивних змагань “Спорт протягом життя” серед студентів закладів вищої освіти Харківської області. На відкритті студентської спартакіади були присутні ректор Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Анатолій ГЕТЬМАН, проректор з економіки та соціального розвитку Олексій НЕСТЕРОВИЧ, начальник Харківського обласного відділення (філії) з фізичного виховання та спорту Олена КРИВЕНЦОВА.

Розпочалися змагання турніром з шахів. У першій лізі грають збірні команди Харківського університету імені В.Н. Каразіна, Національного технічного університету “ХПІ”, Харківського національного університету радіоелектроніки, Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди та Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Бажаємо учасникам цікавої та захоплюючої гри!