Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Спорт та культура > Університет отримав Грамоту за участь у всеукраїнській благодійній акції «Монетки дітям»

Нагадаємо, що Національний банк України та благодійний фонд «Таблеточки» проводив спільну благодійну акцію «Монетки дітям» із 1 по 30 вересня цього року.

Організатори пропонували зібрати монетки та перетворити на допомогу для дітей, що борються з раком. Монети номіналом 25 копійок вийшли з обігу з 1 жовтня 2020 року. Цими монетами вже неможливо скористатися, але завдяки акції ми могли допомогти врятувати дитячі життя.

До участі в акції долучилися як студенти, так і викладачі та працівники нашого Університету. Всього було зібрано близько 13 кілограм монеток або 768 грн. 75 копійок. Всі кошти були перераховані на вказаний благодійний рахунок на допомогу хворим діткам.

Дякуємо всім за небайдужість, чуйність та активну життєву позицію!