Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Спорт та культура > Університет гостинно приймає чемпіонати України з класичних шахів серед чоловіків та серед жінок

8 грудня в навчально-бібліотечному комплексі Університету стартували змагання 90-го чемпіонату України серед чоловіків та 81 чемпіонату України серед жінок з класичних шахів.

10 найкращих шахістів і 10 найсильніших шахісток країни зіграють за коловою системою у 9 турів. Серед них і члени шахового спортивного клубу «Юридична академія» Олександр МОІСЕЄНКО та Євгенія ДОЛУХАНОВА, а також випускник Університету Володимир ОНИЩУК.

На відкритті змагань учасників привітали перший віце-президент Федерації шахів України Юрій ГНИП та головні арбітри чемпіонатів України серед чоловіків і серед жінок Олег ТОВЧИГА та Леонід БОДАНКІН.

Фінали чемпіонатів відбудуться 17 грудня.

Стежте за перебігом подій на сайті Федерації шахів України.