Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Профспілка працівників освіти і науки України відзначила діяльність первинної профспілкової організації Університету щодо дитячого оздоровлення

Первинну профспілкову організацію Університету (голова – Валентина БІЛИК) Профспілкою працівників освіти і науки України нагороджено почесним знаком «Турбота про дітей» за вагомий внесок в організацію дитячого оздоровлення в 2021 році.

Цього літа профкомом було організовано відпочинок для 31 дитини викладачів і співробітників Університету, на який було витрачено 155 тисяч гривень.