Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Спорт та культура > Студентка університету Пруденко Олена посіла 1 та 2 місця на Відкритому чемпіонаті Донецької області зі спортивного орієнтування

2 – 4 липня 2021 року в лісовому масиві села Торське Донецької області відбувся Відкритий чемпіонат Донецької області зі спортивного орієнтування (бігом) на надкоротких  дистанціях. Змагання зібрали 120 спортсменів з Харківської, Донецької і Луганської областей. Студентка 1 курсу міжнародно – правового факультету Пруденко Олена в групі Ж – 18 посіла 2 місце в спринті та стала чемпіонкою на середній  дистанції.