Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Спорт та культура > Курсант Інституту підготовки юридичних кадрів для СБУ став срібним призером чемпіонату світу з панкратіону серед дорослих, а також чемпіоном світу серед юніорів

У Харкові відбувся чемпіонат світу з панкратіону, де змагалися спортсмени з 18 країн. У перший день у розділі «Панкратіон атліма» серед дорослих спортсменів курсант Інституту підготовки юридичних кадрів для СБУ Данило Ч. (вагова категорія – 71 кг) здобув срібну медаль. Наступного дня у розділі «Фул-контакт» серед юніорів майбутній офіцер у своїй категорії посів перше місце.

Тепер майстер спорту міжнародного класу, Данило є п’ятиразовим переможцем і чотириразовим призером чемпіонату світу.

Вітаємо з високим доягненням та бажаємо нових перемог!

Світлана ОСТАПЕНКО