Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Річниці > Інститут підготовки юридичних кадрів для СБ України Університету відзначив День Гідності та Свободи

21 листопада у День Гідності та Свободи курсанти та співробітники Інституту поклали квіти до пам’ятника українському поетові та мислителю Тарасу Шевченку. Це місце для мешканців Харкова стало символом Свободи та Незалежності, адже саме біля пам’ятника Шевченка збирались патріоти Харківського Євромайдану. Майбутні офіцери хвилиною мовчання вшанували пам’ять героїв, загиблих під час Революції Гідності та антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях.

Цього ж дня курсанти підтримали флешмоб, ініційований Національним музеєм Революції Гідності, та прикріпили синьо-жовту стрічку на одяг. Вони також відвідали тематичну виставку в науковій бібліотеці Університету та підготували виступи на тему: «Україна – країна нескорених».

Для першокурсників Інституту проведено урок звитяги, присвячений доленосним історичним подіям нашої держави, на якому продемонстровано документальні матеріали, що відтворюють хронологію революцій. Метою заходу було формування у молодого покоління українських військових почуття патріотизму, поваги до мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей та національних інтересів нашої держави.

Світлана ОСТАПЕНКО