uk0 800 311 777 - Служба підтримки вступника
uk0 800 311 777 - Служба підтримки вступника

Стартували тренінги для учасників проєкту «Волонтер суду»

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Лекції, семінари, воркшопи > Стартували тренінги для учасників проєкту «Волонтер суду»

3 вересня в межах меморандуму, укладеного між Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого, Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях та Київським районним судом міста Харкова, у правовому клубі «Pravokator» відбувся перший тренінг проєкту «Волонтер суду».

Спікерами заходу виступили директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях Анатолій БОРОДАВКА (Можливості для волонтерування в системі надання безоплатної правової допомоги), керівник юридичної клініки Національного університету імені Ярослава Мудрого Віктор ЯНИШЕН (Організація волонтерської діяльності в начальному закладі), керівник апарату Київського районного суду м. Харкова Наталія БАРДІНА (Практичні аспекти діяльності волонтера у Київському районному суді м. Харкова), головний спеціаліст відділу Правопросвітництва та надання безоплатної правової допомоги Харківського МЦ Анастасія МАКЕЄВА (Механізм доступу до безоплатної первинної та вторинної правової допомоги),в.о. начальника Управління «Харківська міжрегіональна ресурсно-комунікаційна платформа» (Правовий клуб «PRAVOKATOR») Марина СТАРОВОЙТОВА (Платформа дистанційного навчання системи безоплатної правової допомоги).

Участь в обговорені взяли і студенти Юридичної клініки, які готувалися до впровадження проєкту ще з минулого семестру та зараз активно приступають до його виконання.

Керівник юридичної клініки Університету Віктор ЯНИШЕН зазначив: ««Волонтери в суді» — це, у першу чергу, чудова можливість для початківців у сфері права ознайомитися з особливостями судової системи, дізнатися про деталі структурно-організаційного процесу суду. Разом з цим, це й величезна відповідальність і не лише за якісну допомогу, але й за підтримання іміджу судових органів. Участь у проєкті є прекрасною можливістю для студентів, оскільки в них буде шанс застосувати на практиці свої комунікаційні навички, бо майбутній юрист – це не тільки кваліфікований фахівець у згаданій сфері, а й психолог, який має вміти знайти спільну мову з найрізноманітнішими людьми».

Зустріч була дуже продуктивною: клініцисти отримали багато порад щодо майбутньої роботи, змогли поставити запитання, що їх цікавили та поділитися досвідом чергувань в суді.

Наостанок всі студенти отримали домашнє завдання – пройти онлайн курс за посиланням.

Якщо ви теж зацікавилися цим проєктом, то долучайтеся до команди Юридичної клініки вже цього семестру та приєднуйтеся до реалізації!

Яна ТОКАРЬ