Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Оголошення > До уваги студентів! Оголошується прийом документів кандидатів до Центральної виборчої комісії

З 9 вересня по 13 вересня оголошується прийом документів кандидатів до Центральної виборчої комісії (далі-ЦВК).

Нагадуємо, відповідно до Положення «Про вибори в органи студентське самоврядування, вибори виборних представників з числа студентів на вибори ректора, до вченої ради Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого» (далі- Положення)

ЦВК відповідає за вчасне та належне проведення прямих таємних виборів студентів Університету до органів студентського самоврядування, виборних представників з числа студентів, які мають право брати участь у виборах ректора Університету та представників студентів до Вченої ради Університету; виконує наглядову функцію за дотриманням виборчих норм та процедур під час проведення виборів, надає методичну допомогу в межах своїх повноважень.

ЦВК студентів формується на засіданні Конференції студентів Університету.

Право бути обраним до складу ЦВК студентів має кожен студент Університету.

Перелік документів, що подаються кандидатами:

1. заява на ім’я студентського омбудсмана Університету;
  2. копія студентського квитка або довідка з Вашого деканату/інституту про те, що Ви студент ( у разі втрати або неотримання студентського квитка);
  3. мотиваційний лист.

Документи подаються в електронному вигляді на визначену офіційну електронну пошту:

ombudsmansofficenlu@gmail.com

Кандидатам, що обираються до ЦВК студентів необхідно обов’язково бути присутніми на засіданні Конференції.