uk0 800 311 777 - Служба підтримки вступника
uk0 800 311 777 - Служба підтримки вступника

В Університеті відбувся «Цифровий міжнародний конгрес криміналістів»

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Наука > В Університеті відбувся «Цифровий міжнародний конгрес криміналістів»

28 травня в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого відбувся Цифровий міжнародний конгрес криміналістів, який був присвячений проблемам викладання криміналістики та інших судових наук в університетах. Організаторами цього заходу стали Міжнародна громадська організація «Конгрес криміналістів» та Литовське товариство криміналістів. Мова конгресу – англійська.   

Відкрив конгрес Перший проректор Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, академік (дійсний член) Національної  академії правових наук України Юрій  Битяк, який наголосив на важливості заходу та його своєчасності для якісної підготовки юристів в Україні та світі.    Спікерами  Конгресу виступили представники 8 країн – Австрії, Литви, Німеччини, Польщі, Словаччини, Словенії, України та Швейцарії з національними доповідями. У роботі Конгресу також взяли  участь представники інших країн: Чехії, Канади, Ізраїлю, Азербайджану, Латвії, а також різних регіонів України (Київ, Харків, Львів, Одеса та ін.). 

Доповідачі презентували власне бачення щодо стану викладання криміналістики та судових наук. Зокрема, «Викладання криміналістики та судових наук в Україні:  історичні та сучасні перспективи» (Валерій Шепітько, Михайло Шепітько, Україна), «Викладання криміналістики та судових наук у Литві: історичні та сучасні перспективи» (Снєгуоле Матулієне, Хендрик Малєвскі, Відманатас Егідіюс Курапка, Литва); «Криміналістика та судова наука в Австрії: історія – сьогодення – майбутнє» (Крістіан Бахгізл, Ніна Кайзер, Австрія); «Викладання судової науки та криміналістики» (Енді Бекью, Швейцарія); «Сучасний стан викладання судової експертизи у Польщі» (Тадеуш Томашевскі, Польща); «Умови викладання криміналістики та судової науки в університетській освіті в Німеччині» (Сілке Вродбек, Німеччина) «Умови викладання криміналістики та судової науки в університетській освіті в Словенії» (Даніела Франжез, Словенія); «Сучасний стан криміналістики та судової науки в освіті (на прикладі університетів Словаччини)» (Йозеф Метенко, Словакія).  За результатами проведеного Цифрового міжнародного конгресу криміналістів учасниками одноголосно було прийнято резолюцію.