Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Наука > Молоді науковці України, Білорусі та Казахстану поділилися своїми доробками на міжнародній науково-практичній конференції «Юридична осінь 2021 року»

Ось уже понад 20 років проведення щорічної конференції для молодих учених та студентів є доброю традицією Університету. Щороку восени науковці провідних юридичних закладів вищої освіти України та закордону обмінюються своїми думками щодо важливих проблем юридичної науки.

Захід організували Рада молодих учених і Студентське наукове товариство Університету.

Цьогоріч у роботі конференції взяли участь понад 100 науковців із 12 ЗВО України, а також представники Білорусі та Казахстану.

Учасників привітав проректор з наукової роботи Дмитро ЛУЧЕНКО і зазначив: «Я хочу закликати вас не полишати свого наукового пошуку. Тим більше, що система фінансування науки сьогодні зазнала значних змін і здійснюється, у першу чергу, через грантову підтримку. А для того, щоб отримати гранти, треба запропонувати, щось справді інноваційне. Тож я впевнений, що саме за молодими вченими майбутнє».

На пленарному засіданні з доповідями виступили доцент кафедри державного будівництва, декан факультету адвокатури Університету Костянтин СОЛЯННІК (Територіальна громада в сучасних умовах муніципального розвитку України), аспірантка кафедри кримінального права №1, експертка Консультативної Місії Європейського Союзу в Україні (EUAM) Інна ВИШНЕВСЬКА (Юридична відповідальність за порушення правил академічної доброчесності), асистентка кафедри державного будівництва, голова Ради молодих учених Аліна МУРТІЩЕВА (Міжнародно-правові та національні гарантії транспарентності в діяльності органів публічної влади), аспірант кафедри цивільного права №2, голова Студентського наукового товариства Кирило АНІСІМОВ (Науково-теоретичні аспекти визначення предмета обгорткових ліцензійних договорів) та ін.

Далі робота конференції тривала в форматі панельних дискусій:

• Загальнотеоретичні питання розвитку державності
  • Напрями подальшого вдосконалення публічно-правових наук
  • актуальні проблеми розвитку цивілістики
  • Сучасний стан та перспективи розвитку наук кримінально-правового циклу

За результатами проведення конференції буде видано збірник тез наукових доповідей та повідомлень учасників.