Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Наукова бібліотека > Студенти та курсанти Університету захищали честь Alma Mater у V Всеукраїнському інтелектуальному батлі «#КОД СТУДЕНТА: або пан, або пропав»!

Наукова бібліотека разом із студентами та курсантами Університету 17 листопада креативно відсвяткували Міжнародний день студентів, провівши V Всеукраїнський інтелектуальний батл «#КОД СТУДЕНТА: або пан, або пропав»! Організаторами заходу виступили Харківське обласне відділення Української бібліотечної асоціації, наукова бібліотека Київського національного університету культури і мистецтв, Харківська державна наукова бібліотека ім. В. Г. Короленка.

У завзятій боротьбі на просторах Інтернету зійшлися команди з 16 закладів професійної та вищої освіти України, загальною кількістю 77 учасників. Гравці із різних куточків країни шукали і знаходили відповіді на запитання щодо студентських забобонів і традицій, історії святкування Міжнародного дня студентів.

За підсумками батлу дипломи переможців отримали найкращі – команда курсантів I курсу Інституту підготовки юридичних кадрів для СБУ і студентка 3 курсу міжнародно-правового факультету Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Катерина ОМЕЛЬЧЕНКО.

Також дякуємо за активну участь студенткам 3 курсу міжнародно-правового факультету Університету Уляні ГУРІНІЙ та Катерині МІЗІРЕНКО.

Ірина БОВА