uk0 800 311 777 - Служба підтримки вступника
uk0 800 311 777 - Служба підтримки вступника

Координаторка відділу рейтингів (Центр рекрутингу, маркетингу та комунікацій) Ріната Казак як делегатка від Університету, взяла участь в онлайн конференції QS MAPLE 2021 у Саудівській Аравії «The Future Today: Sustainable growth towards 2030»

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Наука > Координаторка відділу рейтингів (Центр рекрутингу, маркетингу та комунікацій) Ріната Казак як делегатка від Університету, взяла участь в онлайн конференції QS MAPLE 2021 у Саудівській Аравії «The Future Today: Sustainable growth towards 2030»

Минулого тижня завершився триденний онлайн конгрес QS MAPLE 2021, що відбувався у Саудівській Аравії. Організація QS (найбільша у світі міжнародна мережа вищої освіти, що поєднує університети, бізнес-школи) та Університет принца Мохаммада Бін Фахда (Prince Mohammad Bin Fahd University, PMU) організували віртуальну конференцію та виставку QS MAPLE 2021 на тему «Майбутнє сьогодні: стале зростання до 2030» з 23 по 25 березня 2021 року. 

Незважаючи на те, що пріорітетом онлайн конференції виступала вища освіта в Арабському регіоні та Африці, серед учасників були представники американських і європейських вузів, а одним із делегатів став Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. Представницею нашого університету виступила координаторка відділу рейтингів у складі Центру рекрутингу, маркетингу та комунікацій Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, асистентка кафедри історії держави та права України та зарубіжних країн, кандидат юридичних наук Ріната Казак. Спікерами конференції були: Її Королівська Високість принцеса Сумая бінт Ель Хассан (HRH Princess Sumaya bint El Hassan), президентка Королівського наукового товариства Саудівскій Аравії, старший віце-президент QS Бен Соутер, директор Coursera для університетів в Європі, на Близькому Сході та в Африці Майк Даміано, політики – міністр вищої освіти та наукових досліджень (Єгипет) та сенаторка (Іорданія), ректори та керівники арабських, азіаських та європейських університетів.          

У перервах між сесіями всі учасники мали змогу поспілкуватися та налагодити контакти у спеціальних онлайн-зонах Networking Lounge. 

Усього в конференції брали участь близько 1000 делегатів із 72 країн, а спікерами стали більше ніж 60 видатних учених, політиків та діячів науки.