Фахівці обговорили питання правового регулювання фінансових відносин

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Наука > Фахівці обговорили питання правового регулювання фінансових відносин

11 жовтня на базі Київського регіонального центру Національної академії правових наук України за ініціативи Асоціації фінансового права України та Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого й за підтримки кафедри фінансового права Інституту права КНУ імені Тараса Шевченка відбулася щорічна науково-практична конференція Вороновські читання.

У роботі конференції взяли участь перший проректор Університету Микола КУЧЕРЯВЕНКО та науковці кафедри фінансового права в.о. завідувача кафедри Ірина БОНДАРЕНКО, професорка Ольга ДМИТРИК, доцент Дмитро БІЛІНСЬКИЙ, доцент Олександр ГОЛОВАШЕВИЧ й асистент Євген СМИЧОК.

Захід був присвячений обговоренню актуальних проблем побудови системи фінансового права, стану та перспективам удосконалення кодексів, якими регулюються фінансові відносини, питанням кодифікаційних процесів на межі галузевих законодавств.

У дискусії взяли участь провідні вчені-фінансисти, викладачі, судді та інші практичні працівники. Особлива увага була приділена проблемам термінології кодексів, які регулюють обіг публічних грошових коштів, актуальним аспектам судового розгляду спорів, що виникають в процесі обігу публічних фондів коштів та іншим питанням правового регулювання фінансових відносин. Наприкінці конференції було проведено урочисте нагородження лауреатів Премії імені Лідії Костянтинівни Воронової.