Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Наука > Оксану Сенаторову, доцентку кафедри міжнародного права Університету, включено до Міжнародної ради експертів з питань злочинів, учинених в умовах збройного конфлікту

В Офісі Генерального прокурора створюють Міжнародну раду експертів з питань злочинів, учинених в умовах збройного конфлікту. 10 серпня Генпрокурор Ірина Венедіктова провела перше засідання із національними експертами цього дорадчого органу.

До роботи в Міжнародній раді наразі долучились:

– заступник Міністра юстиції України – Уповноважений у справах Європейського суду з прав людини Іван Ліщина;

– заступник Міністра закордонних справ України Євгеній Єнін;

– постійний Представник Президента України в АР Крим Антон Кориневич;

– доцентка кафедри міжнародного права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого та директорка Центру міжнародного гуманітарного права і перехідного правосуддя Оксана Сенаторова

– віце-президент Української асоціації міжнародного права Тимур Короткий;

– перший віце-президент Української асоціації міжнародного права Микола Гнатовський;

– засновник ГО «Регіональний центр прав людини» Роман Мартиновський;

– головний редактор сайту Цензор.нет Юрій Бутусов;

– журналістка і координаторка Медійної ініціативи за права людини Ольга Решетилова.

Міжнародна має напрацювати методологію та рекомендації для прокурорів, слідчих і суддів. Крім цього, поставлено за мету розробити бачення або стратегію державної політики в кримінальній юстиції щодо злочинів, вчинених в умовах збройного конфлікту. Серед першочергових завдань також комунікація щодо ратифікації Україною Римського статуту Міжнародного кримінального суду.

Вітаємо Оксану Сенаторову з визнанням її професійних та людських якостей та бажаємо плідної роботи.

Першоджерело: сайт Офісу Генерального прокурора