Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Річниці > В Інституті підготовки юридичних кадрів для СБ України Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого відзначили 27-му річницю від дня створення

Офіційні урочистості розпочалися зі святкової наради, на якій керівництво Інституту привітало постійний склад та подякувало співробітникам за сумлінну працю і високий професіоналізм, адже за час існування Інституту завдяки наполегливій діяльності керівного та науково-педагогічного складу вдалося запровадити ефективну підготовку висококваліфікованих співробітників Служби безпеки України, які з честю виконують покладені на них завдання із захисту держави. Навчальний заклад готує не тільки висококласних професіоналів, а й справжніх захисників України. І сьогодні, як ніколи, на співробітників покладається важлива місія підготовки спеціалістів високого рівня з глибокими знаннями, здатних діяти сміливо, нестандартно та рішуче. Важливо, що зберігаючи та примножуючи традиції спецслужби, колектив Інституту, майбутні офіцери Служби стають однодумцями, що є надійним гарантом захисту державних інтересів на засадах поваги до законності, прав та гідності людини. Інститут постійно трансформується, модернізується, шукає нові науково-практичні методи. До нього щороку вступають молоді люди, які щиро люблять свою країну та готові служити їй чесно та віддано.

До привітань долучились і курсанти, вони подякували за безцінні знання, отримані в Інституті від досвідчених викладачів. Також майбутні офіцери привітали зі святом і пенсіонерів, які присвятили себе розбудові Інституту та відповідальній освітянській справі – виховання покоління, від якого залежить безпека держави. Курсанти у цей святковий день зустрілись з випускниками, останні поділились своїми спогадами інститутського життя. Наприкінці урочистих заходів курсанти виконали гімн Інституту.

Світлана ОСТАПЕНКО