Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Без рубрики > Колектив університету вітає з 27 річницею Інститут підготовки кадрів для Служби безпеки України НЮУ ім. Ярослава Мудрого

Колектив університету вітає з 27 річницею Інститут підготовки кадрів для Служби безпеки України Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого!

Інститут підготовки кадрів для Служби безпеки України – це унікальний навчальний підрозділ університету, що є амбітним та прогресивним, спроможним ефективно вирішувати всі завдання, поставлені Службою безпеки України і державою.

Служба безпеки України за роки незалежності нашої держави змінювалася, реформувалася та удосконалювалася. Незмінним залишається основне завдання – надійний захист суспільства та держави. На міцних плечах СБУ лежить надскладне завдання реагувати на виклики сьогодення та стояти на сторожі національних інтересів країни та конституційних прав громадян. Ви відповідальні за мир та благополуччя українських громадян.

Ваша робота зобов’язує бути мужніми, відважними, стійкими. Ви несете свою службу чесно, захищаєте державну і народну безпеку. Нехай труднощі, які зустрічаються на вашому шляху будуть легко переборні. Бажаємо творчого натхнення, стрімкого настрою і соколиних крил. Здоров’я вам, сил, стійкості духу, мудрості, відваги, бадьорості та душевного спокою.

Прийміть найщиріші слова привітань та слова вдячності за віддане служіння українському народові та його інтересам