Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Річниці > Наукова бібліотека університету спільно із кафедрою історії держави і права України і зарубіжних країн провели урок пам’яті присвячений 80-ій річниці трагічних подій у Бабиному Яру

До 80-х роковин трагічних подій в Бабиному Яру наукова бібліотека Університету та кафедра історії держави і права України і зарубіжних країн провели урок пам’яті “Трагедія Бабиного Яру: забуттю не підлягає (до 80-х роковин)”.

Доцент кафедри історії держави і права України і зарубіжних країн Денис ШИГАЛЬ висвітлив історичний аспект подій пов’язаних з окупацією Києва у 1941-1943 роках. У ролі доповідачів виступили студенти 1 курсу Інституту прокуратури та кримінальної юстиції Елліна КОСТІВА, Андрій БАЛИМ, Марія ДОЙЧЕВА. Завідувач кафедри історії держави і права України і зарубіжних країн Володимир ГОНЧАРЕНКО закликав першокурсників вивчати історію України, намагатися не тільки її пізнавати, а й формувати власні судження щодо будь яких історичних подій та фактів.

Фотоматеріали, статті, історичні довідки, художні твори, спогади учасників подій в Бабиному Яру 1941-1943 рр. презентувалися на історико-документальній експозиції “Бабин Яр: історія, пам’ять”. Також учасники заходу переглянули відеофільми “Бабин Яр. Контекст” — це документальний проєкт Меморіального центру Голокосту “Бабин Яр” та українського режисера Сергія ЛОЗНИЦІ.