Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Стажування > Науковці Університету пройшли стажування в Університеті Миколаса Ромеріса (Вільнюс, Литва)

Завідувач кафедри криміналістики Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, професор Валерій ШЕПІТЬКО разом з професором кафедри кримінального права № 1 Михайлом ШЕПІТЬКОМ та доцентом кафедри криміналістики Олегом МУСІЄНКОМ пройшли закордонне стажування у європейському вищому навчальному закладі – Університеті Миколаса Ромериса (Вільнюсі, Литві).

У межах програми стажування «Право та криміналістика» науковці нашого Університету взяли участь у проведенні лекційних та практичних занять, а також у вивченні можливостей оснащення аудиторій сучасним криміналістичним обладнанням, що використовується під час навчання студентів.

Важливою стала зустріч з ректором Університету Миколаса Ромериса  Інгою ЖАЛЕНЬЄНЕ, під час якої було акцентовано увагу на популярності освітньої програми «Право і криміналістика» в Литві та необхідності розширення співробітництва з Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого.

Науковці Університету також  відвідали  Криміналістично-експертний центр поліції Литви та виставку поліцейської та судово-експертної техніки. Результати стажування будуть впроваджені в освітні програми та навчальний процес нашого Університету та сприятимуть розвитку литовсько-українського співробітництва.

Вікторія ЯРЕМЧУК