Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Підтримка дитячих будинків > Курсанти і співробітники Інституту підготовки юридичних кадрів для СБ України відвідали підшефний дитячий будинок «Зелений Гай»

Великдень – найвеличніше та особливе свято добра та милосердя.    Напередодні представники постійного складу Інституту дарувати тепло й любов дітям, які потрапили в складні життєві обставини

Вони подарували малятам солодощі, одяг, посуд та інші необхідні речі, адже усі діти мають рости щасливими.  Лише спільними діями можна зігріти їхні  серця, адже навіть  маленька часточка допомоги може стати частиною дива.