Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Партнерство > Відбулася презентація програми подвійних дипломів «Міжнародне та європейське підприємницьке право», що реалізується спільно із партнерським Університетом Миколаса Ромеріса, починаючи із 2015 року

Програма реалізовується на господарсько-правовому факультеті.  Вступ до програми не передбачає додаткових іспитів або співбесід для абітурієнтів.

Навчання здійснюється протягом першого року в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого. Другий рік − в Університеті Миколаса Ромеріса. По  результатам  випускники отримають два дипломи  − НЮУ імені Ярослава Мудрого та Університету Миколаса Ромеріса. Передбачена додаткова можливість продовжити навчання протягом третього року у Франції та отримати три дипломи!

Для роз’яснення всіх деталей (навчання, вартості, умов вступу та ін.) прохання звертатись до відділу міжнародних освітніх програм та академічної мобільності (Ольга Олександрівна Нанарова)  в ауд. 91 ЦК або за номером +38(066) 05 15 288, e-mail: o.o.nanarova@nlu.edu.ua.