Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого приєднується до Дії

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Офіційні повідомлення > Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого приєднується до Дії

З метою реалізації заходів із цифровізації освітнього простору в Університеті імені Ярослава Мудрого, дозволяється здійснювати в навчальних корпусах, гуртожитках та бібліотеках Університету ідентифікацію студентів на підставі пред’явлення студентського квитка через мобільний застосунок Єдиного державного порталу електронних послуг Дія без додаткового пред’явлення студентського квитка, виготовленого на бланку, а також документа, що посвідчує особу.

Як отримати е-студентський?

1.  Завантажуй Дію
  2.  Авторизуйся в Дії
  3.  Перевір чи підтягнувся студентський в Дії
  4.  Користуйся із задоволенням

Як скористатися е-студентським?

1. Зайди у застосунок Дія
  2. Відкрий студентський, покажи його відповідальному працівнику
  3. Натисни на документ, щоб з’явився QR-код для достовірності, що це не скріншот і не фото
  4. Вітаємо! Документ перевірено

Де можна скористатися е-студентським:

• для входу в навчальні корпуси;
  • для входу в гуртожитки;
  • для входу в навчально-бібліотечний корпус;
  • для входу до спортивного комплексу та інших спортивних об’єктів;
  • для відвідування палацу студентів;
  • для відвідування картинної галереї та зали історії і сьогодення;
  • при реєстрації в санаторії-профілакторії “Березовий гай”.

Дія — це новий рівень взаємодії держави та громадян: зручний, непомітний, людяний. На порталі можна отримати онлайн більше 50 державних послуг.

Дія 3.0 — оновлений мобільний застосунок, за допомогою якого українці мають змогу отримувати доступ до своїх цифрових документів. Серед них — ID-картка та закордонний біометричний паспорт паспорт, студентський квиток, посвідчення водія, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, страховий поліс транспортного засобу, податковий номер (РНОКПП), свідоцтво про народження та довідка переселенця (ВПО).