В Університеті бійці ДСНС провели планові протипожежні навчання

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Навчання > В Університеті бійці ДСНС провели планові протипожежні навчання

26 жовтня для співробітників Університету було проведено навчання з правил пожежної безпеки. Тренінг провели рятувальники Київського районного відділу м. Харкова Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій, які змоделювали ситуацію пожежі на третьому поверсі навчально-бібліотечного комплексу та показали, як на практиці відбувається процес евакуації, гасіння пожежі та надання постраждалим медичної допомоги, використовуючи необхідне знаряддя та техніку.

Захід відвідали ректор Університету Анатолій ГЕТЬМАН та проректор з економіки та соціального розвитку Олексій НЕСТЕРОВИЧ.

Після завершення практичної частини навчань інструктор ДСНС провів бесіду з працівниками Університету з приводу правил використання електричного обладнання у робочий час та закликав до обережного поводження з невідомими предметами на вулиці.