Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Зелений десант > Курсанти Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України Університету взяти участь у загальноукраїнській акції «Створюємо ліси разом»

За ініціативою курсантів Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України, відповідно до указу Президента України від 07.06.2021 №228 «Про деякі заходи щодо збереження та відтворення лісів» і програми «Зелена країна», 23 жовтня на території гуртожитку Інституту були висаджені 50 саджанців дерев (клену, горобини, берези). Їх надало Державне підприємство «Жовтневе лісове господарство», а компетентна співробітниця підприємства розповіла курсантам, як правильно висаджувати дерева та доглядати за ними, адже завдання програми – створити нові ліси та озеленити Україну!

Найкращим часом для висаджування лісу є весна та осінь, коли рослини скидають листя й перебувають в стані зниженої активності фізіологічних процесів. Та все ж дерева, висаджені весною, приживаються краще, адже ґрунт має достатньо вологи. Тому з нетерпінням чекаємо на весну, щоб знову долучитися до збереження дерев, які забезпечують нам свіже повітря та чисте довкілля.

Пропонуємо кожному долучитися до озеленення країни! Цього року акція триватиме до кінця листопада, зробіть свій внесок у майбутнє Харківщини або свого регіону!

Світлана ОСТАПЕНКО