Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Наука > Фахівці з трудового права обговорили питання захисту прав людини в умовах пандемії

Кафедра трудового права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого виступила співорганізатором Міжнародної науково-практичної онлайн-конференції «Правові виклики сучасності: захист прав людини в умовах пандемії», що відбулася 22 жовтня на базі кафедри приватного права юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Ю. Федьковича.

Доповідачами конференції були як фахівці та провідні науковці вітчизняних навчальних закладів, так і представники закордонних університетів: Caucasus International University, Georgia; European Union Agency for Fundamental Rights, Austria; Moldova State University ;The University of Oxford, UK. Конференція була присвячена напрацюванню нових правових механізмів, спрямованих на створення системи соціально-економічних гарантій для забезпечення та реалізації прав людини у різних сферах суспільного життя в період пандемії та інших складних життєвих ситуаціях.