Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Навчання > Інститутом підготовки юридичних кадрів для СБ України проведено заходи з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків на Чорнобильській АЕС

14 грудня курсанти Інституту поклали квіти до пам’ятника жертвам аварії на ЧАЕС та вшанували загиблих хвилиною мовчання.

У цей день майбутні офіцери прослухали в Харківському історичному музеї імені М.Ф. Сумцова лекцію про трагічну сторінку історії нашої країни та усвідомили масштаби Чорнобильської аварії через долі тисяч учасників, свідків і жертв. Також курсанти переглянули відеоматеріали, підготували інформаційні виступи на вказану тематику та ознайомилися з мобільним додатком Chernobyl App, у якому зібрано актуальну, достовірну та правдиву інформацію про аварію на ЧАЕС, сучасний стан зони відчуження.

Світлана ОСТАПЕНКО