Грантові можливості для українських студентів від університетів Швейцарії!

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Навчання > Грантові можливості для українських студентів від університетів Швейцарії!

Шановні студенти, надаємо наявну інформацію про грантові можливості навчання в університетах Швейцарії.

Universität Basel, місто Базель, Швейцарія

(посилання на веб-сайт)

Базельський університет пропонує українським студентам (бакалаврам та магістрам) навчатися в якості студентів програми академічної мобільності.

Більш детальну інформацію про навчання ви знайдете за цим посиланням

Для отримання інформації щодо отримання стипендій, проживання та інших питань, ви можете звернутися до приймальної комісії за посиланням

Universität Bern, місто Берн, Швейцарія

(посилання на веб-сайт)

Університет Берна пропонує можливість навчатися за обміном у Бернському університеті протягом 1-2 семестрів.

Більш детальну інформацію про навчання ви знайдете за цим посиланням

У разі виникнення запитань звертайтеся до приймальної комісії за адресою info.zib@unibe.ch

Universität Luzern, місто Люцерн, Швейцария

(посилання на веб-сайт)

Університет Люцерна пропонує українським студентам (бакалаврам та магістрам) навчатися в якості студентів програми академічної мобільності.

Більш детальну інформацію про навчання ви знайдете за цим посиланням

У разі виникнення запитань звертайтеся до відділу міжнародних відносин за адресою international@unilu.ch

Universität Zürich, місто Цюрих, Швейцарія

(посилання на веб-сайт)

Університет Цюриха пропонує українським студентам (бакалаврам та магістрам) навчатися в якості студентів програми академічної мобільності. Плата за навчання скасована. Стипендії можуть бути запропоновані як стартова допомога для проживання студентів.

Більш детальну інформацію про навчання ви знайдете за цим посиланням

Для отримання додаткової інформації щодо фінансової, організаційної, консультативної та наглядової підтримки, будь ласка, скористайтеся контактною формою

Université de Fribourg, місто Фрібур, Швейцарія

(посилання на веб-сайт)

Фрібурзький університет пропонує українським студентам (бакалаврам та магістрам) навчатися в якості студентів програми академічної мобільності.

Більш детальну інформацію про навчання ви знайдете за цим посиланням

За додатковою інформацією звертайтеся за адресою international@unifr.ch

Université de Lausanne, місто Лозанна, Швейцарія

(посилання на веб-сайт)

Лозаннський університет пропонує українським студентам (бакалаврам та магістрам) навчатися в якості студентів програми академічної мобільності.

Більш детальну інформацію про навчання ви знайдете за цим посиланням

Зверніться до відділу реєстрації, щоб дізнатися про конкретні умови, процедуру, яку слід дотримуватися:

Université de Neuchâtel, місто Невшатель, Швейцарія

(посилання на веб-сайт)

Університет Невшателя пропонує українським студентам (бакалаврам та магістрам) навчатися в якості студентів програми академічної мобільності.

Більш детальну інформацію про навчання ви знайдете за цим посиланням

Студенти, які бажають навчатися в Університеті Невшателя, можуть звернутися до реєстраційного відділу для отримання детальнішої інформації за адресою immatriculation@unine.ch