Грантові можливості для українських студентів від університетів Німеччини

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Навчання > Грантові можливості для українських студентів від університетів Німеччини

Шановні студенти, надаємо наявну інформацію про грантові можливості навчання в університетах Німеччини.

Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg, місто Ерланген, Німеччина

(посилання на веб-сайт)

Університет Фрідріха-Олександра Ерлангена-Нюрнберга пропонує українським студентам (бакалаврам та магістрам) навчатися в якості студентів програми академічної мобільності та пропонує широкий спектр стипендій.

Більш детальну інформацію про навчання ви знайдете за цим посиланням

З будь-яких питань можете звертатися за адресою: students-welcome@fau.de

Goethe-Universität Frankfurt am Main, Франкфурт-на-Майні, Німеччина

(посилання на веб-сайт)

Університет Гете пропонує українським студентам (бакалаврам та магістрам) навчатися в якості студентів програми академічної мобільності та працює над наданням стипендій та інших програм підтримки для студентів з України.

Більш детальну інформацію про навчання ви знайдете за цим посиланням

З будь-яких питань можете звертатися за адресою: awp-ukraine@dlist.server.uni-frankfurt.de

Universität Bielefeld, місто Білефельд, Німеччина

(посилання на веб-сайт)

Білефельдський університет пропонує українським студентам (бакалаврам та магістрам) навчатися в якості студентів програми академічної мобільності.

Більш детальну інформацію про навчання ви знайдете за цим посиланням

За додатковою інформацією звертайтеся за адресою: refugees@uni-bielefeld.de

Gottfried Wilhelm Leibniz Universität Hannover, місто Ганновер, Німеччина

(посилання на веб-сайт)

Ганноверський університет імені Лейбніца пропонує українським студентам (бакалаврам та магістрам) навчатися в університеті та подати заявку на фінансування за Програмою Хільде Домін від Німецької служби академічних обмінів DAAD.

Більш детальну інформацію про навчання ви знайдете за цим посиланням

Для отримання інформації щодо отримання стипендії та інших питань, ви можете звернутися до пана Людольфа фон Дасселя за адресою:

ludolf.vondassel@zuv.uni-hannover.de

HeinrichHeineUniversität Düsseldorf, місто Дюсельдорф, Німеччина

(посилання на веб-сайт)

Дюссельдорфський університет імені Генріха Гейне пропонує українським студентам (бакалаврам та магістрам) навчатися в якості студентів програми академічної мобільності.

За цим посиланням, ви знайдете актуальну інформацію та пропозиції щодо навчання

За додатковою інформацією звертайтеся до центру обслуговування студентів за адресою: studierendenservice@hhu.de

JuliusMaximiliansUniversität Würzburg, місто Вюрцбург, Німеччина

(посилання на веб-сайт)

Вюрцбурзький університет запрошує студентів (бакалаврів та магістрів) з України навчатися за програмою академічної мобільності.

Більш детальну інформацію про навчання ви знайдете за цим посиланням

Для отримання додаткової інформації щодо фінансової, організаційної, консультативної підтримки, будь ласка, звертайтеся до відділу міжнародних зв’язків: international@uni-wuerzburg.de

Німецька служба академічних обмінів DAAD

Німецька служба академічних обмінів надає інформацію про можливості фінансування навчання для студентів, а також пропозиції від інших фінансових організацій. Більш детальну інформацію про навчання ви знайдете за цим посиланням