Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Нагороди > Професору кафедри кримінального права №2 Миколі Панову присвоєно звання «Почесний громадянин Харківської області»

На засіданні VII сесії Харківської обласної ради VIII скликання депутати ухвалили рішення присвоїти професору кафедри кримінального права №2, завідувачу кафедри з 1999 по 2020 рік Миколі ПАНОВУ звання «Почесний громадянин Харківської області».

Це найвища обласна відзнака, що присвоюється жителям Харківської області, регіонів України, громадянам інших країн в знак великої поваги до їх політичної та громадської діяльності, а також за вагомий внесок у розвиток Харківського регіону у сферах економіки, культури, мистецтва, спорту, науки та інших сферах суспільно-громадського життя, що сприяло піднесенню авторитету регіону як на державному, так і на міжнародному рівні.

Колектив Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого щиро вітає Миколу  Івановича!