Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Конкурс > Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого став переможцем конкурсу проєктів Вишеградського фонду

З жовтня 2021 року по грудень 2022 року Університет реалізовуватиме проєкт “Примусова праця і міграція: ефективні дії країн Вишеградської четвірки і Східноєвропейського партнерства” (“Forced labour and migration: V4&EaP Effective response”). Головний предмет уваги проєкту – роль відповідальної бізнес поведінки у виявленні і попередженні ризиків примусової праці, зокрема пов’язаних з процесами міграції, та інструменти забезпечення такої поведінки.

Партнери Університету представляють наукові інституції й правозахисні організації з семи країн регіону (Білорусь, Вірменія, Грузія, Молдова, Польща, Словакія, Чехія). Результатом реалізації проєкту стане практичний посібник для суб’єктів господарювання щодо ідентифікації ризиків примусової праці та їх мінімізації, а також розробка навчального курсу щодо відповідальної бізнес поведінки. Крім того, планується проведення міжнародної конференції за тематикою проєкту для обговорення найбільш дискусійних питань, підготовка національних оглядів та взаємодія з різними групами дійових осіб щодо забезпечення ефективного механізму реагування на ризики примусової праці.

Олена УВАРОВА