Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Навчання > Cтипендіальний конкурс на навчання за профілем «Запобігання корупції» в Інституті прокуратури та кримінальної юстиції!

💼Для кого: абітурієнти магістратури Інституту прокуратури та кримінальної юстиції!

🧐Навіщо: 2-ом переможцям конкурсу організаторами та партнерами буде здійснено оплату першого семестру навчання за профілем «Запобігання корупції» в Інституті прокуратури та кримінальної юстиції!

Коли: реєстрація до 14 серпня.

🖥Формат проведення: дистанційний.

📲Зареєструватися: натискай на посилання

📃Ознайомитися з положенням про конкурс можна за посиланням

🗞Якщо коротко:

✏️Проходиш реєстрацію через Гугл форму

✏️Надсилаєш скан додатку до диплому бакалавра

✏️Складаєш тест та вирішуєш ситуативні завдання

✏️Очікуєш на оголошення переможців

🏆Переможцем минулорічного конкурсу став Олексій Шмагун, який нині успішно здобуває антикорупційні знання в стінах нашого Університету. Як це було – запитайте у нього особисто в телеграм.

🤖Виникли питання – GO у телеграм чат організаторів.

⚖️Організатори:

📌Асоціації випускників НЮУ імені Ярослава Мудрого

📌Відділення Асоціації правників України в Харківській області

💼Партнерами конкурсу виступили:

💼Александров і партнери

💼Кролевецький і партнери

💼Іваненко і партнери

🔥Втім, ми все ще відкриті до нових партнерів, які готові надати підтримку молодим спеціалістам в оволодінні антикорупційними знаннями.

🎉Долучайтеся!