Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Нагороди > Студент Університету Коваленко Артур став переможцем VII Всеукраїнського конкурсу «Scholarship в Україні»

Студент Університету Коваленко Артур став переможцем VII Всеукраїнського конкурсу «Scholarship в Україні». Артур посів почесне II місце з теми «Сучасний розвиток фінансових ринків в Україні та світі: проблеми та перспективи розвитку фондового ринку та недержавного пенсійного страхування» та отримав подарунковий сертифікат на суму 4000 грн.

До складу членів журі з цієї теми були запрошені:

Воловик Ірина – к.е.н., викладає курси «Управління проектами», «Антикризове управління», «Стратегічний менеджмент» в Дніпровському державному аграрно-економічному університеті;

Ходацький Сергій – приватний підприємець;

Бернацький Олексій – директор інтернет-маркетингового агентства CyberShark;

Колесник Анна – к.т.н., начальник Навчально-наукового Центру міжнародної освіти та співробітництва Льотної академії Національного авіаційного університету.

Захист конкурсних робіт відбувся 27 липня у м. Дніпро з дотриманням усіх карантинних норм. Репортаж з місця проведення заходу можна переглянути за посиланням.