Оприлюднено списки рекомендованих до зарахування на 1 курс магістратури

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Вступна кампанія > Оприлюднено списки рекомендованих до зарахування на 1 курс магістратури

🎉*Майбутні магістри, заходьте до особистих кабінетів та перевіряйте наявність рекомендації до зарахування на перший курс магістратури*

🖥Крім того зі списками рекомендованих до зарахування на 1 курс магістратури (денної бюджетної форми навчання та заочної контрактної форми навчання) можна ознайомитися на сайті Університету за посиланням.

🎉Ми вітаємо всіх вступників рекомендованих до зарахування.

До 18:00 7 серпня 2021 року необхідно, виконати наступні вимоги для зарахування на місця державного замовлення: подати особисто оригінали документа про освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень та додатка до нього, сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання та/або інших документів, передбачених Правилами прийому, а також укласти договір про навчання між Університетом та вступником.

Вступників рекомендованих до зарахування на 1 курс магістратури на контрактну форму навчання – чекаємо на заключення контракту.

Подати документи необхідно до відбіркових комісій факультетів/інститутів, які рекомендували вас до зарахування.

🔥Нагадуємо адреси відбіркових комісій факультетів/інститутів:

✅Інститут прокуратури та кримінальної юстиції: вул. Пушкінська, 106 (доїхати можна автобусом № 289, зупинка біля станції метро «Пушкінська»).

✅Господарсько-правовий факультет: вул. Пушкінська, 79/2.

✅Слідчо-криміналістичний інститут: вул. Динамівська, 4 (район Центрального парку культури та відпочинку).

✅Інститут підготовки кадрів для органів юстиції: вул. Пушкінська, 77 (адміністративний корпус Університету).

✅Військово-юридичний інститут: вул. Динамівська, 4 (район Центрального парку культури та відпочинку).

✅Міжнародно-правовий факультет: вул. Динамівська, 4 (район Центрального парку культури та відпочинку).

✅Факультет адвокатури: вул. Пушкінська, 84а (Навчально-бібліотечний корпус).

🎧З питань, які у вас виникають телефонуйте на безкоштовний номер 0800 311 777 – Служба підтримки вступника.