Університет відзначив День вишиванки традиційним виконанням Гімну України

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Культура > Університет відзначив День вишиванки традиційним виконанням Гімну України

Ось уже 15 років у третій четвер травня українці всього світу віддають шану найбарвистішому символу нації – вишиванці. Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого теж має традицію, пов’язану із цим днем: керівництво Університету, студенти та співробітники  збираються разом для виконання Державного Гімну України.

Ректор Анатолій Гетьман привітав університетський загал із Днем вишиванки, наголосив: “Свято, яке було ініційоване студентами Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, стало потужним загальноукраїнським явищем. І це надзвичайно важливо, адже вишиванка є джерелом української нації, джерелом нашої державності”.

Переглянути відео можна на сторінці Університету у Facebook