Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Культура > Університет долучився до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності

9 листопада 2021 в День української писемності та мови відбувся ХХІ Усеукраїнський диктант національної єдності – традиційна щорічна загальнонаціональна акція, присвячена українській мові. Це своєрідна флешмоб-акція, що покликана згуртувати навколо рідної мови шанувальників рідного слова, усіх не байдужих до українського письменства.

Організатори заходу: кафедра культурології, наукова бібліотека.

Саме сьогодні у науковій бібліотеці нашого університету панувала по-особливому урочиста атмосфера, витав дух творчості, непомітна схвильованість, адже власноруч написати радіодиктант від відомого українського письменника Юрія АНДРУХОВИЧА зібралися викладачі, співробітники, студенти, курсанти.

Після написання радіодиктанту всім учасникам організовано екскурсію у світ рідкісних друкованих видань, надано можливість доторкнутися до раритетних видань, ознайомитися з книжковою виставкою, присвяченій українській мові.

Усі учасники мовної акції були єдині у важливості проведення такого заходу, бажанні й надалі долучатися до написання радіодиктантів, розширяти коло охочих, надалі плекати й берегти рідне слово.