Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Оголошення > Виходить друком Науково-практичний коментар до Кодексу України з процедур банкрутства

Коментар до Кодексу схвалений Національною асоціацією арбітражних керуючих України як зручний інструмент для практичного використання професійною спільнотою та всіх, кого цікавлять актуальні питання правового механізму банкрутства.

Цінність цього Коментаря полягає в синергії 15-річного практичного досвіду ЮК «Nobili» та наукової думки представників Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Друкований Коментар до Кодексу з’явиться у продажі в обмеженій кількості 20.02.2022 р! Робіть передзамовлення включно до 19.02.2022 р. за акційною ціною – 800 грн. З 20.02.2022 р. – 1100 грн.

Замовляйте за посиланням в чат-боті в Telegram:

Або заповнивши коротеньку Гугл Форму

Автори: Наталія ТИЩЕНКО, Олексій МЕШЕ, Оксана ТУЄВА, Валерій СТАНІСЛАВСЬКИЙ, Тетяна КУРМАН, Михайло ПОКАЛЬЧУК, Юлія БАКАЙ, Вікторія ПАНЧЕНКО.