Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > До Всесвітнього дня соціальної справедливості наукова бібліотека Університету підготувала нові електронні ресурси
день соціальної справедливості

З 2011 року в Україні відзначається Всесвітній день соціальної справедливості, встановлений Генеральною Асамблеєю ООН резолюцією № A/RES/62/10 від 18 грудня 2007 року.

Соціальна справедливість є загальновизнаною цінністю сучасного демократичного суспільства, що закріплена в документах світової спільноти, зокрема в Міжнародних пактах ООН. Тому в реалізації соціальної політики держави вона виступає як ключовий принцип. Соціально справедлива держава – це держава, яка бере на себе відповідальність за кожного громадянина і прагне забезпечити кожній людині гідні умови існування, соціальний захист, співучасть в управлінні виробництвом, а в ідеалі – приблизно однакові життєві шанси та можливості для самореалізації в суспільстві.

Наукова бібліотека Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого підготувала нові електронні ресурси:

мультимедійний лонгрід: «Соціальна справедливість – міра рівності і свободи в суспільстві»

інтерактивну книжкову виставку: «Соціальна справедливість»