В Університеті стартували курси французької з безпосереднім носієм мови

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > В Університеті стартували курси французької з безпосереднім носієм мови
В Університеті стартували курси французької з безпосереднім носієм мови

На цьому тижні в Університеті відбулися перші заняття з безкоштовних курсів французької з безпосереднім носієм мови Максимом ЛЕХУ, які триватимуть протягом трьох місяців один раз на тиждень для груп з рівнем знань А2 та В1-В2.

Дякуємо партнерам – організації Альянс Франсез за підтримку у налагодженні мовного та культурного обміну студентами та викладачами нашого Університету.

Окремо наголошуємо, що Університетом реалізовується програма академічної мобільності з Університетом Монпельє, навчання за якою відкрите для студентів 3 курсу (в I семестрі 4 курсу) та 4 курсу (для навчання в II семестрі 1 курсу магістратури). Ви маєте можливість вдосконалити знання мови та продовжити навчання в закладі-партнері.

Якщо ви бажаєте долучитися, звертайтеся до відділу міжнародних освітніх програм та академічної мобільності за адресою: місто Харків, вулиця Пушкінська, 77 (центральний корпус НЮУ), кабінет 91.

У разі виникнення запитань, звертайтесь за телефоном (057) 704 89 65 або пишіть на пошту erasmus@nlu.edu.ua.

Стежте за новинами та оновленнями на офіційних аккаунтах в Instagram: @nlu_official та @nlu_international