Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Оголошення > Школа помічника адвоката «PARALEGAL SCHOOL» Університету оголошує набір слухачів

Відповідно до меморандумів про співпрацю з юридичними компаніями та адвокатськими об’єднаннями, згідно наказу ректора Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого на базі факультету адвокатури починається реалізація проєкту Школа помічника адвоката «PARALEGAL SCHOOL».

Основна мета та очікувані результати – поєднання теоретичного навчання студентів із практичною підготовкою в межах навчальних семестрів. Окрім цього, Школа має перспективу стати базою практики для студентів, які відповідно до навчального плану освітньо-професійної програми проходять виробничу практику і практику зі спеціальності.

Особливість практичної підготовки в Школі – залучення слухачів до повноцінної роботи юридичної компанії із виконанням практичних кейсів та завдань, участь у розробці стратегії й тактики організації захисту в конкретних справах, навчання щодо ефективного представництва інтересів клієнта, вміння підготовки процесуальних та інших документів, формування вмінь комунікації із клієнтом тощо.

В Школі реалізовуватиметься інститут наставництва з боку практикуючих правників, семінари-наради, проблемні лекції та тренінги із партнерами Школи та представниками різних правничих професій, які дадуть уявлення слухачам про особливості та професійні тонкощі обраної професії, передаючи власний досвід кар’єрного зростання.

Навчання в Школі відбуватиметься в семестровий період у вільний від основного навчання час. Діяльність розпочинається в форматі дистанційного навчання та карантинних обмежень. Перший набір і навчання відбудеться в цьому семестрі і продовжиться в наступному.

Діяльність Школи носитиме відкритий характер, що передбачає постійне (щосеместрове) оновлення слухачів, залучення до окремих заходів студентів, які не є слухачами школи, а також відкритість до партнерства з юридичними компаніями, які можуть запропонувати інноваційні підходи у практичній підготовці студентів університету.

Набрання слухачів відбуватиметься за конкурсом. Для того, щоб взяти участь у конкурсі і стати слухачем необхідно до 25 квітня 2021 року надіслати анкету (в форматі WORD) на адресу: Paralegalschool@ukr.net .

В конкурсі слухачів можуть взяти участь студенти всіх курсів університету, які не мають академічних заборгованостей. При проведенні конкурсу враховуватиметься середній бал навчання, рівень володіння іноземною мовою, особисті досягнення претендентів. Конкурс також включатиме співбесіду із конкурсною комісією.

В конкурсі для проходження практики зі спеціальності можуть брати студенти 1-го курсу магістратури, які мають бажання пройти практику зі спеціальності в юридичних компаніях-партнерах Школи (м. Харків) в період 7.06.2021-18.07.2021 р. При проведенні конкурсу враховуватиметься середній бал навчання, рівень володіння іноземною мовою, особисті досягнення претендентів.

За результатами конкурсу буде відібрано 20 студентів-слухачів Школи, і 14 студентів для проходження практики.