В Університеті працювала мобільна бригада з вакцинування

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Без рубрики > В Університеті працювала мобільна бригада з вакцинування

Дбаючи про здоров’я та безпеку викладачів, співробітників і студентів, ректорат Університету організував роботу мобільної бригади з вакцинування від короновірусної хвороби. Медики поліклініки Харківської міської студентської лікарні проводили щеплення вакцинами Pfizer та CoronaVac в приміщенні університетського медичного центру.

Цією можливістю скористалися 126 осіб (11 студентів і 115 співробітників та викладачів). Ректор Анатолій ГЕТЬМАН поспілкувався з ними та подякував за те, що в складній епідеміологічній ситуації колектив з розумінням та відповідальністю поставився до проблеми створення безпечного середовища для навчального процесу. «Сподіваюся, ви станете прикладом для тих, хто ще вагається під впливом чуток та домислів про вакцинацію. У них іще буде нагода вакцинуватися, не полишаючи робочого місця, адже невдовзі мобільна бригада знову завітає до Університету », – додав ректор.

Маріанна ІВАНІНА