Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Зустрічі > До Університету завітали випускники Інституту підготовки кадрів для органів юстиції та господарсько-правового факультету 2011 року, а також Слідчо-криміналістичного інституту 1996 року

Організатором зустрічі традиційно виступила Асоціація випускників Університету.

Гостей зустрічали ректор Анатолій Гетьман і директор Інституту підготовки кадрів для органів юстиції Володимир Маринів.

Ректор Анатолій Гетьман  подякував випускникам за те, що вони в якості амбасадорів вишу своєю наполегливою працею укріплюють його авторитет в державі і світі, і розповів про наукові, культурні, спортивні, творчі здобутки вишу та про плани з удосконалення освітнього процесу.

Випускники ділилися спогадами про студентське життя та з теплом згадували улюблених викладачів, які стали прикладом для наслідування в професійному й особистісному розвитку.

Учасники заходу оглянули наукову бібліотеку Університету з її відділом рідкісних видань. Усі були приємно вражені тими змінами, які відбулися в альма-матер, і зробили цінні подарунки: мультимедійне обладнання (проєктор і екран) та сертифікат на придбання технічного оснащення.

Маріанна Іваніна

Більше фото за посиланням: https://fex.net/ru/s/vek0lm3 буде доступно до 17:00 12 червня.