uk0 800 311 777 - Служба підтримки вступника

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Спорт та культура > Денис Макаревич і Софія Сарновська-Шевчук (Військово-юридичний інститут) вибороли срібні медалі на змаганнях з плавання на кубку начальника Інституту Військово-Морських сил Національного університету «Одеська морська академія»

Міжвидові та міжвідомчі змагання з плавання серед військовослужбовців та спортсменів ЗВО Міністерства оборони України, Збройних Сил України та Міністерства внутрішніх справ України відбулися 6 червня.

Серед 12 команд, які  взяли участь у  турнірі, була команда  Військово-юридичного інституту. 200 спортсменів боролися за перемогу в командних та індивідуальних вправах.

Д.Макаревич і С. Сарновська-Шевчук посіли ІІ місця  на дистанції 100 м   вільним стилем.

Вітаємо призерів та бажаємо нових перемог!