Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Вступникам > Проведено інтерактивну профорієнтаційну квест-екскурсію онлайн “Yaroslav Mudryi National Law University – Your Gateway to the Legal Profession and Happy Student Life”

Інтерактивна профорієнтаційна квест-екскурсія онлайн «Yaroslav Mudryi National Law University – Your Gateway to the Legal Profession and Happy Student Life”, організована кафедрою іноземних мов №1, зібрала учнів 11 класів шкіл із 9 областей України:

Маловисківська ЗОШ №4(Кіровоградська обл.)

Криворізька ЗОШ №120 (Дніпропетровська обл.)

Бердичівська міська гуманітарна гімназія № 2 (Житомирська обл..)

Новогуйвинська гімназія (Житомирська обл.)

Ліцей №4 “Успіх” м. Краматорськ (Донецька обл.)

Соледарська ЗОШ №13 (Донецька обл.)

НВК”Ліцей-школа №14 м.Маріуполь (Донецька обл.)

Луцький НВК № 10 (Волинська обл.)

ОЗ ЗСО І-ІІІ ступенів ,,Шацький ліцей” (Волинська обл.)

Волинський науковий ліцей м.Луцьк (Волинська обл.)

КУССШ №17 м. Суми (Сумська обл.)

Великописарівська спеціалізована школа імені І.М.Середи (Сумська обл.)

Ліцей 16 Івано-Франківської міської ради (Івано-Франківська обл.)

Коропецька ЗОШ (Тернопільська обл.)

Харківський ліцей №89 (Харківська обл.)

Харківська гімназія №83 (Харківська обл.)

Харківська спеціальна школа №12 (Харківська обл.)

Харківська гімназія №144 (Харківська обл.)

Харківська ЗОШ №18 (Харківська обл.)

Харківської ЗОШ №128 (Харківська обл.)

Харківський ліцей з посиленою військової фізичною підготовкою «Правоохоронець» (Харківська обл.)

Богодухівський ліцей N2 (Харківська обл.)

Красноградський ліцей №5 (Харківська обл.)

За допомогою ігровоі та навчальноі платформи Kahoot організатори залучили майбутніх абітурієнтів до участі у вікторині, що містила цікаві, креативні питання про університет та університетське життя. Питання викликали зацікавленість у школярів, а наочний відеокоментар правильних відповідей виступив у ролі путівника пізнавальноі екскурсіі університетом, під час якоі викладачі розповіли учням про можливості, які відкриває наш навчальний заклад для навчання, відпочинку та дозвілля, розвитку особистості та професійного зросту. Модератори заходу висловили сподівання, що інтерес до нашого Університету у школярів переросте у сильне бажання стати членами університетської родини.