Відбулася олімпіада з англійської мови

В Інституті прокуратури та кримінальної юстиції проведено 2 тури олімпіади з англійської мови, у якій взяли участь студенти 1 курсу. І тур заходу було проведено он-лайн на основі Google форм; ІІ тур поєднав тестування Google форм і спілкування зі студентами в режимі Zoom конференції.

Мета заходу – підвищення мотивації до вивчення іноземної мови та заохочення студентів до підвищення рівня іншомовної компетенції.

Питання олімпіади включали різноманітні завдання, що вимагали від студентів як блискучого знання англійської мови, так і прояву творчих здібностей та широкого кругозору.

Майже 100 студентів першого курсу взяли участь у заході. Переможцями стали студенти Соломаха Іван (01-21-16) (І місце), Козьміна Юлія (01-21-06) (ІІ місце),  Ібрагімов Данііл (01-21-10) (ІІІ місце).

Переможців привітали викладачі кафедри іноземних мов №3, які організували та провели олімпіаду Л. О. Голубнича та Т. П. Бесараб, і побажали їм подальших успіхів у навчанні та оволодінні іноземними мовами.

На думку переможців, такі заходи дозволяють їм відчути більшу впевненість у своїх знаннях і стимулюють до вдосконалення рівня володіння англійською мовою.

На переможців очікує нагородження грошовими призами від студентського профкому.

Вітаємо переможців!